Tréninky - plán

(březen - červen)

- úterý    16:00      atletický běžecký trénink - atletický stadion (Fišák, Sklenář) - trénik vhodný pro HD12 a více (tedy i HD21,35,45,atd.)

- středa  15:15      mapový trénink - místo bude vždy upřesněno (Michalec, Fišák, Bartoš, Milota,...)                               

- čtvrtek  15:30     atletický běžecký trénink - atletický stadion (Sklenář)

- sobota nebo neděle       závody nebo atletický běžecký trénink - atletický stadion (Sklenář) .... dle zájmu a domluvy

Tréninky jsou určeny pro mládež od 6 do 18 let, ale můžou i starší nebo mladší s doprovodem. Všichni příchozí zájemci jsou vítáni.

 

Tréninky a závody v roce 2018

(aktualizováno 17.4.2018)

Plánované   

 

st       18.4.2018  15:15  mapový (Fišák) - paměťák - sraz u Balbínova pramene   

čt       19.4.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář): běžecký test na 12 minut 

so-ne      závody oblastního žebříčku - Aš

 

út       24.4.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

st       25.4.2018  15:15  mapový (???): 

čt       26.4.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

pá-ne      závody Jarní trojúhelník - Mariánské Lázně - mládež závodí (už jsou přihlášeni), dospělí pořádají (ředitel závodu Libor Černý)

 

út       1.5.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář) .... nebo mapový (viz další řádek)

st       2.5.2018    15:15  mapový (???):  ... nebo trénink uděláme už 1.5.?

čt       3.5.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

so-ne      závody Žebříček B - Čechy - Hostomice (pořádá PGP)

 

út       8.5.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

st       9.5.2018    15:15  mapový (???): tréninkový závod pro veřejnost (před školními závody)

čt       10.5.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

so      12.5.2018   odjezd v cca 10:00 - závody Oblatního žebříčku u Sokolova - doprava společným autobusem (zařizuje Bartošová) 

so-ne      závody Oblastního žebříčku - Sokolov


út       15.5.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

st       16.5.2018    dopoledne     Krajský přebor škol v orientačním běhu (Bartošová) - M.L., atletický stadion .... mládež závodí, dospělí (kteří můžou) pomáhají; odpolední mapový trénink asi nebude

čt       17.5.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

so-ne      soustředění žactva ZČO (HD12-14) - Plasy a nebo ............. pro dorost závody MČR sprint - Tábor


út       22.5.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

st       23.5.2018    15:00-18:00 Světový den orientačního běhu (Bartošová) - plochá dráha .... děti si závod proběhnou, dospělí pomůžou

čt       24.5.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

so-ne      závody Vyzývací pohár žactva - Plzeň .... 2x štafety + 1x sprint

 

út       29.5.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

st       30.5.2018    15:15  mapový (???):

čt       31.5.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

 

 

út       5.6.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

st       6.6.2018    15:15  mapový (???):

čt       7.6.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

so-ne      závody Žebříček B - Čechy - Kralovice

 

út       12.6.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

st       13.6.2018    15:15  mapový (???):

čt       14.6.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

 

 

út       19.6.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

st       20.6.2018    15:15  mapový (???):

čt       21.6.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

so-ne      závody MČR na krátké trati (dorost)

 

út       26.6.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

st       27.6.2018    15:15  mapový (???): závěrečný oslavný trénink na zahradě - výběrové řízení na pořadatele (zájemci o pořádání se hlaste Bartošovi nejpozději do 15.5.2018) 

čt       28.6.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

 

 

 

 

 

Uskutečněné v roce 2018

M01    3.1.2018   15:15 mapový  - klubovna TJ Lokomotiva (Fišák) - Zuzka, Maruška, Sam, Miki J., Miky P., Mael, Pepa a Honzík, Míra,...?
A01    4.1.2018   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - Maruška, Břéťa, Sam, Miky Prinz, Mael,...?
A02    9.1. 2018   16:00  běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář) - 5,1 km s mapou - Maruška, Břéťa, Sam, Honza 
L01   10.1.2018   15:15 příprava na běžky  - Prelát (Petruš) - Zuzka, Maruška, Sam, Miki J., Miky P., Mael, Pepa a Honzík, Míra,...?
A03   11.1.2018   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - Maruška, Břéťa, Sam, Miky Prinz, Mael,...?

A04   16.1.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář) 

A05   17.1. 2018  15:15 běžecký - plochá dráha (Fišák)

A06   18.1.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář) 

A07   23.1.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Sklenář) - Sam, Břéťa

M02   24.1. 2018    15:15 mapový LOB - golfové hřiště (Bartoš) - Honzík, Maruška, Sam, Jonáš, Vojkta, Honza B., Mael, Pepa B., Miky. Ondra, Miki a pak hosté z Nejdku a Sokolova: Radim, Simona, Zdenda a k tomu 2 dospělí

A08   25.1.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář) - Maruška, Břéťa, ..?

M02   31.1. 2018  15:15 klubovna (Fišák) - ??

A09   1.2.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář, Bartošová) - pouze Miky Prinz

A10    6.2.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář) 

L02    7.2. 2018  15:00 běh na lyžích (Petruš) - Sedlo. Účast: Miky P., Ondra P., Maruška, Ondra H., Tomas, Břéťa

A11    8.2.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)  Maruška, Břéťa, Miky P.

jarní prázdniny

A12    20.2.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák), účast: ... 

L03    21.2. 2018  15:00 běh na lyžích (Petruš) - Sedlo. Účast: Ondra P., Břéťa M., Miky P., Mael, Tomas

A13    22.2.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Bartošová), účast: Břéťa, Sam, Maruška, Ondra N., Miky P., Mael

A14    27.2.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák), účast: Břéťa 

M03   28.2. 2018  15:15 klubovna (Fišák) - Honza P., Maruška, Ondra H., Míra

A15   1.3.2018     15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář) -  účast: 

A16   6.3.2018     16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář) 

M04   7.3.2018    15:15 mapový (Bartošová): liniový trénink - mapa Lido - parkoviště

A17   8.3.2018     15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář) 

A18   13.3.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák) - Maruška, Sam, Honza P., Břéťa, Ondra N. 

M05  14.3.2018  15:15  mapový (Milota): azimuty - základní nácvik na přesnost - cestou od zimního stadionu k Balbínovu prameni

A19   15.3.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář) - Břéťa, Maruška, Klauda, Ondra P., Adam P., 

A20    20.3.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák) - mrzne a chumelí - účast: Honza P., Maruška, Jonáš 

M06      21.3.2018  15:15  mapový (Pivec): free order (volné pořadí kontrol) - u hřbitova - účast -viz aktuality "Zhodnocení"

A21     22.3.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář) - účast: Honza P., Maruška, Jonáš, Mael, Miky P. 

A22     27.3.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář) 

M07    28.3.2018  15:15  mapový (Michalec): odbočování s azimuty - mapa Balbín - cca 400 m za zimákem na silničce vedoucí k Balbínovu prameni

A23    29.3.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář) 

A24     3.4.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář), účast: 

M08    4.4.2018  15:15  mapový (Michalec): okruhy po zátěži - sraz: na rozcestí cca 300 m jihozápadně od "daňků"

A25    5.4.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

A26   10.4.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

M09   11.4.2018  15:15  mapový (Michalec): oddílový přebor middle

A27   12.4.2018   15:30 běžecký - atletický stadion (Sklenář)

A28   17.4.2018   16:00 běžecký - atletický stadion (Fišák, Sklenář)

 

 

Legenda:

A= atletický

M = mapový, včetně LOB

L = běh na lyžích

 

Tréninky 2017

(uzavřeno 02.01.2018)

 

A01   čt    5.1.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - účast Maruška, Sam, Ondra

B01   st    11.1. 15:15   běh na lyžích - Bartošovic zahrada + park u Ferdinandky (Bartošová) - účast Maruška, Sam, Miki F., Leonka, Miki P., Adam, Vašek

A02   čt    12.1.    15:30 běžecký - park u nemocnice (Sklenář) - účast: Maruška, Sam, Ondra, Břéťa

B02   st    17.1.    15.30 běh na lyžích - golf (Bartošová) - Vašek, Maruška, Adélka, Adam, Miki P., Sam, Ondra N., Ondra P.  

A03   čt    19.1.    15.30 běžecký - park u nemocnice (Sklenář) - účast: Maruška, Sam, Ondra, Břéťa

B03   st    25.1.    15:15 lyžařský orientační běh (LOB) - park u Ferdinadky - u Bartošů na zahradě (Bartošová) - účast Maruška, Adéla, Sam, Břéťa, Ondra, Ondra, Honza, Adam, Miky, Vašek, k tomu Stáňa a Hanka. 

A04    čt 26.1.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - účast: Maruška, Sam, Ondra, Břéťa

B04    st  1.2.   15:15   běh na lyžích - klasický styl - na golfu (Petruš) - účast Maruška, Vašek, Břéťa, Ondra N., Ondra P., Miky P.

A05    čt 2.2.    15:30    běžecký (Sklenář) - účast Maruška, Břéťa (běhání a tahání Honzíka na bobu do kopce)

3.-12.2. jarní (zimní) prázdniny

B05    st   15.2.   15:15   běh na lyžích - skate - golf (Petruš)  účast: Adélka, Adam, Maruška, Vašek, Ondra P., Sam, Honza Pivec, Zdeněk Švejnoha, Miky P. s tátou Tomem a lyžující rodiče opodál: Hanka, Radka, Jana, Žaneta Pivcová, pan Švejnoha)

A06    čt   16.2.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) účast: Maruška, Sam, Ondra N.

A07    čt   23.2.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) účast: Maruška, Sam, Ondra N., Břéťa, Honza

M01    st   1.3.     15:15   mapový - teoretický - klubovna (Fišák) účast: Vašek, Adam, Maruška, Adélka, Adámek, Břéťa, Honza, Leonka

A08    čt   2.3.     15:30   běžecký - atletický stadion-park (Sklenář) účast: Maruška, Sam, Ondra, Břéťa, Honza

M02    st   8.3.     15:15   mapový - sprintový - Úšovice-Luna (Bartoš, Bartošová) účast: Vašek, Adam, Maruška, Adélka, Sam, Miki J., Honza, Ondra N., Ondra P., Leonka (+ rodiče běhající: Petr, Hanka, Marek, Klára, Lukáš, Žaneta)

A09    čt  9.3.   15:30   běžecký - atletický stadion (Fišák) učast: Sam, Ondra N., Břéťa, Honza

M03   st 15.3.   15:15   mapový  - Medvěďák - na křižovatce průseků cca 120 m jižně od pramene (Bartoš) - účast: Vašek, Adam, Maruška, Adámek, Sam, Miki J., Leonka, Honza, Miky P., Ondra P. (+ rodiče běhající či doprovázející: Marek, Honza F., Jana, Hanka, Radka, Klára, Žaneta)

A10   čt  16.3.   15:30   běžecký - atletický stadion (Fišák) učast: Maruška, Sam, Ondra N., Honza

A11   čt  23.3.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář), účast: Maruška, Břéťa, Ondra, Sam, Honza

M04   st  29.3.   15:15   mapový - parkový OB, na bývalém parkovišti za Viktorkou (Fišák), účast: Adélka, Vašek, Maruška, Honzík, Jonáš, Sam a navíc 6 dospělých mloků

A12   čt  30.3.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M05  st    5.4.   15:15   mapový - azimutové postupy - Balbínův pramen (Bartoš), tratě náročnosti HD10, HD14, HD21 - účast: Miki, Ondra P., Adam P., Miky, Leonka, Honzík, Maruška, Adéla, Jonáš, Ondra N., Adam R., Vašek a nějací dospělí k tomu

A13  čt    6.4.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M06  st  12.4.   15:15   mapový - 3etapový supersprintový (Poprvé s SI čipy) (Bartoš, Macura) - kolonáda Ferdinandova pramene - účast: Jonáš, Adéla, Miki, Sam, Honzík, Adam, Miky, Ondra+1, Anička, Leonka, Vašek, Břéťa a 10 dospělých

M07  st 19.4.    15:15   mapový - parkoviště u hřbitova (Fišák), účast:  

A14  čt 20.4.    15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - test na 12 minut, účast: Vašek, Sam, Miki, Honza, Ondra N., časomíra Maruška

---    st 26.4.    15:15   klubovna na ploché dráze (Bartošová), pomoc s přípravou závodů

A15  čt 27.4.    15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář), účast:

---    st  3.5.     10:00   okresní kolo přeboru škol - škola Jih (Bartošová, Petruš)

A16  čt  4.5.      15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář), účast: Maruška, Ondra N., Břéťa

M08  st 10.5.    15:15   mapový - plochá dráha (Fišák) - paměťák, účast: Adam R., Vašek, Samuel, Honzík, Maruška, Adam P., Adéla, Miky, Ondra, Miki, Tomas + 7 dospělých.

A17  čt 11.5.    15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M09  st 17.5.   15:15   mapový - retro (Pivec) - informační tabule Podlido (u Stavebního Mlýna), účast: Adam P., Tomas, Ondra H., Miky, Ondra P., Sam, Jonáš, Adéla, Miki, Honzík, Maruška, vašek a 5 dospělých

A18  čt 18.5.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M10  st 24.5.   15:00   mapový - "world orienteering day"  - plochá dráha (Bartošová) - 68 účastníků

A19  čt 25.5.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M11  pá 26.5.  16:00   mapový - sprint - Třešňovka (Bartoš) - účast: viz výsledky (MLA_2017-05-26_sprint-mezicasy.pdf)

M12  st 31.5.   15:15   mapový - na parkovišti u hřbitova (Bartoš) - zákres význačných bodů: Leona, Ondra P., Tomas, Adam P., Honzík, Adéla, Sam, Maruška, Ondra N., Adam R., Vašek a k nim 5 dospělých a 3 maminky 

A20  čt 1.6.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M13  st 7.6.   15:15   mapový - Monty, vyhlídková terasa (Pivec), účast: Jonáš, Honzík, Tomas, Ondra P., Miki J., Leona, Nella a k tomu 1 dospělý a 4 příchozí

A21  čt 8.6.   15:30   běžecký - atletický stadion (Pivec)

M14 st 14.6.  15:15   mapový - u sjezdovky (Postránská), účast: Leonka, Honzík, Sam, Adam R., Ondra, Jonáš, Maruška, Adam P., Miky P. a 7 dospělých

A22  čt 15.6.  15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M15 st 21.6.   15:15   mapový - závěrečný oslavný jarní trénink (Fišákovi) - Chodová Planá, sprint - účast: Vojta, Vašek, Adam R., Sam, Maruška, Honzík, Tomas, Šimon, Miky P., Leona a mraky dospělých běžících i neběžících: viz výsledky: Sprint-trenink-MLA_vysledky.pdf

A23 čt 22.6.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář), účast: Honzík, Břéťa

M16 st 28.6.   15:15   mapový - u krmelce (Bartoš), účast: Sam, Adéla, Vašek, Břéťa, Honzík, Tomas, Miki, David, Adam, Miky a 6 dospělých; trenink_MLA_2017-06-28_vysledky.pdf

M17 st 16.8.   15:15   mapový - plochá dráha, areál pevných kontrol (Bartošová), účast: Sam, Miki, Vašek, Maruška, Honzík, Břéťa, Leona a dalších 5 dospělých  

M18 st 23.8.   16:00   mapový (Bartoš) - postupy v mapově náročném terénu, kontakt s mapou - u Balbínova pramene, účast: Vašík, Břéťa, Maruška, Adélka, Adam a k tomu 3 dospělí

A24  út 29.8.   16:00   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - účast: Maruška, Vašík, Vojta, Ondra, Adam

M19  st 30.8.   15:15   mapový (Bartoš) - na louce pod hájenkou "U Müllerů" - účast: Adam P., Adam R., Adéla, Maruška, Vašík, Honzík, Břéťa, Ondra, Vojta + 4 dospělí  

M20  st  6.9.   15:15   mapový (Bartoš) - sprintový, sídliště Úšovice - účast: Maruška, Miki, Nella, Sam, Adéla, Vašek, Ondra P., Adam R., Břéťa, Honzík, Ondra N., Miky, Adam P., Leonka, Mael, Laděnka, Honza, Pepa, tj. 18 dětí + k tomu 5 dospělých

A25  čt  7.9.  15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - účast: Sam, Břéťa, Honzík, Maruška, Vašík, Vojta, Ondra, Adam, Mael

M21  st 13.9. 15:15   mapový  - parkoviště u koupaliště Lido (Bartoš) - nácvik LOBů, účast: Adéla, Maruška, Břéťa, Sam, Miki, Honzík, Ondra, Tomas, Nikolas, Honza, Pepa, Miky, Zuzka, Adam P., Štěpán, Míra, Martin a Leonka, tj. 18 dětí + k tomu 7 dospělých

A26  čt 14.9.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - Maruška, Sam, Břéťa - lilo jako z konve

M22  st 20.9.  15:15   mapový (Fišák) - u židovského hřbitova - účast: Adélka, Maruška, Břéťa, Sam, Miki, Honzík, Ondra, Tomas, Nikolas, Pepa, Miky P, Mael, Zuzka, Adam P., Benjamin, Jenda, Štěpán, Míra, Martin a Leonka, tj. 20 dětí + k tomu 10 dospělých

A27  čt 21.9.  15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M23  st 27.9. 15:15   mapový (Pivec) - Lesní pramen

M24  st 4.10.   15:15   mapový (Maruška) - u školky na Třešňovce - účast: Adélka, Břéťa, Sam, Miki J., Honzík, Ondra N., Adámek, Miky P., Ondra H., Ondra P., Jenda, Zuzka, Tomas, Leonka, Mael, Nikolas + Veronika, Maruška+Honzík+tatínek, Radka N.+Jana G.+Štěpán G.+ Pepa, Bára, Žaneta, pořadatelky: Maruška, Jana, B., Stáňa, Jana F. 

A28     5.10.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - Maruška, Sam, Bŕéťa, Ondra N., Mael, Miky P.

M25 st 11.10.   15:15   mapový (Vojta) - u krmelce (za zimákem) - účast: Ondra P., Miki J., Sam, Honzík, Adélka, Maruška, Tomáš, Marek, Hanka, Radka, Veronika, Adam, Miky P., Míra, Tomas, Mael, Leonka s Adélkou, Zuzka, Jenda, Honzík s tátou a jednu kontrolu i malá Anička P. s maminkou.

A29 čt 12.10.  15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář) - běžecký test na 12 minut - účast: Vašek, Sam, Maruška, Břéťa, Honzík, Miky, Adam, Ondra, Mael a k tomu 1 dospělý (Petr N.)

M26 st 18.10.  15:15   mapový (Sam) - rozcestí nad Ferdinandovým pramenem

A30 čt 19.10.  15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M27 ne 22.10. 13:00   mapový (Bartoš) - Mariánskolázeňský sprint, u hotelové školy

M28 st 25.10.   15:15   mapový (Fišák) - na jižním konci Zeyerovy ulice, účast: Honza B., Ondra, Pepa B., Miky, Tomas, Leona, Adéla Z., Zuzka, Miki, Maruška, Břéťa, Samuel, Honzík P. + 4 dospělí

A31 čt 26.10.   15:30   běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M29 st 1.11.   15:15   mapový (Fišák) - klubovna TJ Lokomotiva, účast: Honza B., Ondra N., Pepa B.,Míra K., TŠimon, Tomas, Zuzka, Miki, Břéťa, Samuel,Ondra H., Mael

M30 st 8.11.   15:15   mapový (Fišák) - klubovna TJ Lokomotiva, účast: Honza B., Pepa B., Mael, Míra K., Ondra H., Šimon, Tomas, Zuzka, Maruška, Samuel,

B06   15.11.   15:15   přípravný na běžky (Petruš) - Prelát, účast: Maruška, Honza P., Pepa B...

M31    22.11.   15:15   mapový (Fišák) - klubovna TJ Lokomotiva - účast: Sam, Maruška, Zuzka, Honzík, Tomas, Šimon, Sam, Ondra P., Mael, Pepa, Míra, §§§ 

M32    29.11.   15:15   mapový (Fišák) - klubovna TJ Lokomotiva 

A32    30.11.   15:30  běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M33   6.12.   15:15   mapový jako Mikulášská besídka (Fišák) - klubovna TJ Lokomotiva 

A33   7.12.   15:30  běžecký - atletický stadion (Sklenář)

M34   13.12.   15:15  mapový  - klubovna TJ Lokomotiva (Fišák)

A34    14.12.   15:30  běžecký - atletický stadion (Sklenář)

B 06    20.12.   15:15   běžecké lyžování - golf (Petruš, Bartošová), účast: Sam, Miki a Leonka, Honza Pivec, Honzík Beneš, Maruška, Ondra Petruš

A35     21.12.   15:30  běžecký - atletický stadion (Sklenář) 

 

Legenda:

A= atletický

M = mapový

B = běh na lyžích

Tréninky 2016

(uzavřeno 11.1.2017 19:30)


st  6.1.          15.15 běžky-skate -Golf (Jana) - Břéťa, Sam, Miki, Leonka, Ondra N., Štěpán, Jonáš, Káťa, Maruška, Vašek

čt. 7.1.          16.00 běžecký (Sklenář) - Štěpán, Maruška, Jonáš, Ondra

st. 13.1.        15.15 běžky-skate - Golf (Jana) - Maruška, Vašek, Ondra, Břéťa

čt 14.1.          16.00 běžecký (Sklenář) - Maruška, Jonáš, Ondra, Břéťa

st 20.1.          15:00 běžky - klasika (Jana, Marek) - Štěpán, Vašek, Jonáš, Adélka, Ondra, Ondra P.,  + večerní skate - Štěpán, Vašek, Maruška

čt 21.1.          16:00 běžecký (Sklenář) - Štěpán, Ondra

st 27.1.          15:15 běžky (Jana) - Štěpán, Ondra, Maruška, Vašík +Vlaďka, Petr - sníh jsme ještě našli v zatáčce u včelína

čt 28.1.          16:00 běžecký (Sklenář) - Štěpán, Ondra, Maruška, Kristýnka, Jonáš

st 3.2.            běžkařský trénink odpadl - sníh jsme už nikde nanašli

čt 4.2.            16:00 běžecký (Sklenář) - Maruška, Štěpán, Jonáš

st 10.2.           běžkařský trénink opět zrušen - není sníh

čt 11.2.          16:00 běžecký (Sklenář) - Maruška, Štěpán, Jonáš, Břéťa, Ondra

st 17.2.           15:15 - klubovna (Fišák) - Maruška, Štěpán, Břéťa, Ondra, Vašek

čt 18.2.           16:00 běžecký (Sklenář) - Maruška, Štěpán, Jonáš, Břéťa, Ondra

st 24.2.           klubovna (Fišák)

čt 25.2.           běžecký (Sklenář)

st 2.3.             běžky (Jana) - Vašek, Štěpán

čt 3.3.             běžecký (Sklenář)

st 9.3.             trénink není - jarní prázdniny

čt 10.3.           dtto


1     16.3.    Ferdinandův pramen (Jana)

       17.3.    běžecký (Sklenář)

2     23.3.    Plochá dráha (Honza F.)

       24.3.    běžecký (Sklenář)

3     30.3.    nad Ferdinandem (Luděk) - účast 15

       31.3.    běžecký - atletický stadion (Sklenář)

4       6.4.    mapový - sídliště Úšovice - dětské hřiště u Uralu (Luděk)

         7.4.    běžecký - atletický stadion (Sklenář)

5     13.4.    mapový - na parkovišti mezi benzinkou na Chebské a Agricolou. Paměťák. (Honza)

       14.4.    běžecký - atletický stadion - 5x400m (Jana)

6     20.4.    mapový - u krmelce (cestou k Medvědímu prameni) (Luděk). Vrstevnicový. - účast 18

       21.4.    běžecký - atletický stadion (Sklenář) - jarní test na 12 minut - účast 9

       27.4.    teoretická příprava - klubovna - rozbory mapy (Honza F.) - účast 6

       28.4.    běžecký - atletický stadion (Sklenář)

7       4.5.    mapový - Prelátův pramen (Luděk)

         5.5.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

       10.5.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář) - účast 5

8     11.5.    mapový - sídliště Úšovice (Luděk) - sprint - příprava na krajský přebor škol - účast 35 (!!!)

       17.5.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

       18.5.    příprava závodů - klubovna na ploché dráze (Jana)

       19.5.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

       24.5.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

9     25.5.    mapový - Prelát (Honza Fišák)

       26.5.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

       27.5.    škola Úšovice - sprintový trénink - v rámci soustředění ZČO - může běžet každý MLOK

       31.5.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

10      1.6.    mapový - u Balbínova pramene (Luděk, Vojta)

         2.6.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

         7.6.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

11     8.6.    mapový - za zimním stadionem - azimuty (Honza Michalec, Luděk)

         9.6.   běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

mapové tréninky Haná Orienteering:

        13.6   16:00    Pottovo údolí, start i cíl u hotelu Krakonoš

        14.6.  10:00    Lazy

                  16:00    Malé Krásné (parkoviště u lesa)

        15.6.   10:00    Smrčiny - Nové Sedliště (u lesa, tam co byl cíl Luďkovy 2E Jarního trojúhelníku)

                  16:00    Pastýřské odpočívadlo - start na Polomu (autobus tam účastníky odveze), cíl je u hotelu Krakonoš

        16.6.   10:00    U Chodů, Maršovy Chody u hospody

                  16:00    Lazy

        17.6.  10:00    Balbín - start u hřbitova, cíl u zimního stadionu

   

       21.6.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

12   22.6.    mapový - azimuty (Fišák) - Medvědí pramen - u sochy medvěda

       23.6.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář)

       28.6.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář) - atletické disciplíny

13   29.6.    mapový - zahrádka u žel. zastávky M.L.-město (Bartošovi) - závěrečný s oslavou

       30.6.    běžecký - atletický stadion (Honza Sklenář) - atletické disciplíny 

14    7.9.     mapový - Lazy (Honza Michalec) - účast 12 + 6 z Nejdku

        8.9.     běžecký - les u lavičky ( H. Sklenář)...Adélka, Maruška, 2 holky z florbalu, Radka, Jana + Káťa-něco jiného-později

15   14.9.     mapový - u odpočívadla na rozcestí cca 300 m v lese po asfaltce za zimním stadionem (Luděk, Jana), liniový

       15.9.    běžecký - atletický stadion (Sklenář)

16   21.9.     mapový - plochá dráha (Fišák)

       22.9.    běžecký - atletický stadion (Sklenář)

17   28.9.     mapový (Fišák) - u Ferdinandova pramene

      29.9.     běžecký - atletický stadion (Sklenář)

18   5.10.    mapový č.18 (Bartoš) - nácvik štafet - u svačinovníku za zimákem

      6.10.    běžecký - atletický stadion (Sklenář)

19  12.10.   mapový č.19 (Bartoš) - závěrečný - u Ferdinandova pramene - poklad

     13.10.    běžecký - atletický stadion (Sklenář) - "dvanáctiminutovka"

     19.10.  příprava na běžky (Petruš)

     20.10.  běžecký - atletický stadion (Sklenář)

     1.12.    běžecký - atletický stadion (Sklenář) - účast 2

     8.12.    běžecký - atletický staidon (Sklenář) - účast 4 (Břéťa, Ondra, Sam, Maruška)

čt  15.12.  15:30     běžecký - atletický stadion (Sklenář)

čt  22.12.  15:30     běžecký - atletický stadion (Sklenář)

Tréninky zima 2015:

(aktualizováno 8.3.2016)

st 9.12.      15:15   Viktorka - Prelát- (Jana) - Vašík

čt 10.12.     16:00 běžecký trénink (Sklenář) - Břéťa, Maruška, Káťa, Jonáš + Monika, Jana

pá 11.12.    17:00 Mikulášská - klubovna na ploché dráze (Fišák)

st 15.12.       odpadá

st 15.12.      18:00 tělocvična - hala za Sokolovnou (s atletama)

čt 16.12.       16:00 běžecký (Sklenář)

    25.12.       biatlon vánoční (Petr Novák)