U Černých se slavilo! Kačka i Jonáš oba dny zvítězili v Kralovicích

17.06.2014 20:00

Závěrečný víkend jarní sezóny žactva se odehrál v okolí Kralovic. Kačka v D12 nechala oba dny všechny soupeřky drahný kus za sebou, oba dny jasně vyhrála. Tentokrát ji dokonale napodobil i Jonáš - ovládl kategorii H10. V téže kategorii se s drobnými chybami potýkal Sam - v sobotu 5., v neděli 4. Stále se zlepšujícími výkony se ke stupňům vítězů začíná pomalu blížit Štěpán v našlapané kategorii H12 - jeho sobotní 6.místo je už velmi dobrý výsledek, v neděli byl 9. Méně se dařilo jindy vítězné Marušce v D10, na stupních vítězů ji v neděli zastoupila Adélka hezkým 3.místem. Sobotní závod si zaběhl i Vašík v H14 - 6.místo a Vítek v H16 - 1.místo. Vojta běžel z tréninkových důvodů H18, sobotní mapa mu příliš nesedla, ale velmi pěkný výkon v nedělní klasice mu přinesl 1.místo - na stejné trati ho v H35 porazil jen Pepa Milota, o pouhou 1 vteřinu. Spokojený z lesa přicházel i Adam s taťkou v HDR.

Nyní budeme netrpělivě čekat na zveřejnění průběžného stavu oblastního žebříčku. Myslím, že kromě D12 budeme usilovat o poháry i v D10 a H10, .... ale bude to ještě velký boj.