Trénink v parku u " záchodkové kavárny"

04.06.2014 18:28

Nejprve ještě pár doplnění k hodnocení Jarního trojúhelníku:

Mikuláš se našel - v sobotu i v neděli běžel kategorii HDR, kde v sobotu skončil na 8. a v neděli dokonce na úžasném 4. místě. To si tatínek musel docela máknout s takovým běžcem.

Kategorii HDR si užil i Adam Postránský  - sice jen v pátek, ale o to lepším výkonem. V konkurenci asi 30 dětí s doprovodem skončili s tátou Ondrou na krásném 2. místě se ztrátou 1:07 na malou lyžařku z Nových Hamrů.

Klubou se nám tedy noví budoucí rychlí závodníci.

A teď k dnešnímu tréninku:

Charakteristika: mapa " Úšovický potok", měřítko 1:5 000, délka 1,2 km, 11 kontrol, na každé kontrole fáborek a cedulka se slovem, kontroly vymyslel a mapy připravil Luděk, slova vymyslela, trénink vedla a pár kontrol postavila Jana, více kontrol postavil, měřil časy, startoval i běhal Vojta.

Tréninku se zúčastnilo 18!!! dětí, z nichž některé si orienťák zkusili úplně poprvé...

A dle časů to dopadlo takto:

Vítek (H16) - 8:00

Kačka (D12) - 8:22 (...Vítka už příště porazí...:)

Sam (H10) - 10:07

Štěpán (H12) - 10:22

Jonáš (H10) - 11:36

Maruška (D10) - 13:15

Adámek + Radka (HDR) - 14:19

Kuba + Jana (HDR) - 16:19 (Dennisonovi)

Niky + Miky (HDR) - 16:21 (Prinzovi) - to bylo tedy o fous...

Klaudie + Maruška (HDR) - 18:09 (to byla jiná Klaudie než Klauda)

Mikuláš (H10) - 18:14 (předškolák)

Adélka (D10) - 18:55

Jindra (H12) - 19:05

Honzík, Terezka + Monika (HDR) - 19:33

Břéťa, Pepa (HDR) - 19:40 (mírnou chůzí po očkování)

Ondra (H12) - 32: 53

Klauda (D10) - 35:53

Klauda s Ondrou nakonec spojili síly a zdárně doběhli. Poprvé orienťáckou mapu viděla Klaudie (holčička z hřiště, co se k nám na místě přidala) a Terezka (sestra Klaudy).

Věta, která se dala při oběhnutí všech kontrol ve správném pořadí sestavit, zněla:

Najdi všechny kontroly, protože až budeš v cíli, můžeš hledat poklad. Je ukrytý pod mostem.