Na dráze v Sokolově utekla Kačka všem

26.04.2014 21:26

V sobotu 26.4.2014 proběhly za úžasně hezkého počasí běžecké testy SCM (sportovního centra mládeže) Západočeské oblasti. Na startu závodu na 800 m se sešlo 23 dětí, mezi nimi 6 MLOKů - svěřenců běžeckého trenéra pana Sklenáře. A i když byli unavení ze čtvrtečních testů na 12 minut a pátečního sportovního řádění na školních a skautských akcích, tak diktovali tempo závodu. Od startovní čáry vypálil Vašík jako by ho honil divoký pes, na protilehlé rovince převzala vedoucí místo Kačka a jak je jejím zvykem, tak do cíle už před sebe nikoho nepustila. Holky jsou v naší oblasti hodně rychlé, takže i když Vašík doběhl na konec na 4.místě, tak mezi kluky byl první. Kousek za prvními doběhli Štěpán s Jonášem. Výborným stupňovaným výkonem předběhly v druhém kole spoustu soupeřek Adélka a Maruška.

Naše časy: Kačka 2:50, Vašík 2:59,  Štěpán 3:05, Jonáš 3:06, Adélka 3:36, Maruška 3:43.

Několik vybraných fotek je ve fotogalerii, více fotek se všemi dětmi jsem dal na rajče https://barluda.rajce.idnes.cz/Sokolov_testy_2014/ ... a něco možná hodím i na facebook.