Úspěšný šumavský víkend

23.09.2014 22:00

Seriál závodů oblastního žebříčku se v minulém týdnu přesunul ke Kašperským Horám.

Sobotní krátká trať byla těžká, o to víc potěšily naše výsledky: vyhráli Maruška v D10 a Vojta mezi staršími v H18, na stupních jsme viděli i Kačku mezi staršími v D14 (3.místo). Výborné je i Štěpánovo 5.místo v H12. Velmi dobře hodnotím výkony Adélky, Jonáše, Sama, Vašíka, Adama, Vítka, Břéti, Ondry, ... ale jejich soupeři byli tentokrát rychlejší. Už nás na závody jezdí hodně, tak asi na někoho zapomenu. Však se podívejte sami na naše výborné výsledky: https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=2572

Vítězství si v nedělní klasice zopakoval Vojta v H18 a to nevídaným stylem: na všech dvaceti postupech měl ve své kategorii nejrychlejší čas! O stupínek výše poskočila Kačka v D14 (2.místo) a na stupně se probojoval i její bratr Jonáš v H10 (2.místo). Ostatním se dařilo již méně, ale v těžkém závodě všechny kontroly našli. Výsledky z neděle: https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=2574