Čtvrteční "mini-testy" na Viktorce

18.09.2014 19:47

Ve čtvrtek 18.9 se na Viktorce uskutečnil, jako už každý čtvrtek, běžecký trénink s panem Sklenářem. Běželi se "mini-testy" na 60 m a velmi náročných 400 m. Všechny děti běžely výborně, a časy (měřeny bez startovacích bloků a bez atletických treter) jsou toho dokladem. Na trati 60 m se o první a druhé místo podělili Fanda Kováč (9,5 s) a ve stejném čase Kačka Černá (9,5 s). Čas, který zaběhl Jonáš Černý (10,4 s) stačil na 3. místo. Na dalších místech doběhli: Adélka a Klauda (10,5 s), Vašík s Ondrou (10,6 s) a Maruška (11,0 s). Po "šedesátce" se běžel závod na nepříjemných 400 m, ale všechny děti si s touto tratí hravě poradily. Opět vyhrál Fanda Kováč s výborným časem 1:22,7, na druhém místě opět Kačka (1:25,6). Na třetím místě skončil Vašík (1:26,0) před Jonášem (1:30,8), Ondrou (1:34,4), Adélkou (1:37,6), Klaudou (1:39,5) a Maruškou (1:45,0). Všechny děti běžely pěkně a je vidět, že se všichni každým tréninkem zlepšují. Jen tak dál!

Vojta

Malý dodatek:

Dopoledne si dal Vojta tréninkově atletické "středoškolky", kde zvládl 1.500 m v osobním rekordu 5:10,... (panem Sklenářem doporučený čas) a 100 m za 13.3 s.

Na závěr si ještě jako třešničku na dortu užil předposlední dvoustovkový úsek ve štafetě.