Maruška, Jonáš a Miki vítězi oblastního žebříčku Západočeské oblasti 2017

04.10.2017 22:01

Oblastní žebříček Západočeské oblasti 2017 měl v termínovce celkem 17 závodů v žákovských kategoriích. Každému se počítalo 11 nejlepších výsledků. O vítězích se díky novému bodovacímu systému (který nám nařídili z východu Čech :-() mnohdy rozhodovalo až v posledním závodě v Merklíně.

V kategorii D14, kde bylo hodnoceno celkem 17 závodnic, vyhrála Maruška. Vítězem kategorie H12 se stal Jonáš, 3.místo patří Samovi a na 4.místě skončil Honzík - mezi 23 závodníky. V H10 nenašel mezi 17 závodníky přemožitele Miki. Pátý pohár získala v D12 Adélka, kde byla situace před posledním závodem zcela otevřená. Kdyby vyhrála o čtyři minuty, tak skončila první. Ke konci závodu měla již 2,5 minuty náskok, ale odběhla z kopce na jinou stranu. Třetí místo mezi 24 závodnicemi v celoroční soutěži je však velmi hezké. Za dobré výkony a tréninkovou píli byl odměněn i Břéťa 7.místem v H14.

Všem vítězům a medailistům blahopřejeme a ostatním v pořadí děkujeme za dobré výkony.